مدت ها بود قلمم خشک بود و کاغذم مچاله . توفیق خوابی در  ظهر نیمه شعبان و گرفتاری ای که دلم رو عجیب شکسته بود باعث شد دوباره چشمام به قطراتی شسته بشه و قلمم روون .

این شعر رو اگر چه بی نهایت ناچیزه اما تقدیم می کنم به پیشگاه بزرگوار امام عصر (عج) و ازون وجود  بی نهایت و بی دریغ / برای همه و خودم یاری می خوام .

کبوتر بارون

امشب می خواد از آسمون

یه دنیا ماهی بباره

می خوان برن تو رود عشق

دو تا دو تا شنا کنن

تا که به دریا برسن

آبی بشن / تمیز بشن

امشب خدا از آسمون

یه دنیا الماس می باره

می خوان برن تو سینه ها

اونا رو روشن بکنن

امشب خدا از آسمون

یه دنیا نرگس می باره

می خوان برن تو باغچمون

سبز بشن / منتظر بهار بشن

امشب خدا از آسمون

می خواد بگیره دستمون

امشب کبوتر بارونه

خونه دیوا ویرونه

امشب روی پشت بوما

صدای یا خدا میاد

همه سرا / همه دلا

رو آسمون بلند شدن

منتظر باریدنن

باریدن ماهی عشق / نرگس باغ / الماس روی سینه ها

امشب همه رو به تو ان  

صداشون و بشنو  و

دستاشونو بگیر ... .

مهسا .د(بهار)

/ 4 نظر / 20 بازدید
ali_hejazi

سلام خبری نیست چندی است ز آن سبز بهار مانده ام چشم به در خسته تر از این تن تار نمی دانم چرا در حضور شماحسم گل می کند شاید بخاطر لطفی است که به من دارید ندیده و ناشناخته البته در دنیای واقعی والا در این دنیای مجازی سالی چند است که هم دلیم و همدم علی رغم تفاوت فاحش سنی و.. در هر حال چندی است صدای پایت را در کوچه وب لاگم نمی شنوم هرچند مشاقم و منتظر

ختم قرآن

آدرس وبلاگ : http://kh-goran.blogfa.com/ امام صادق ـ علیه السّلام ـ فرمودند: «هر که قرآن را از روی آن بخواند از دیدگان خود بهره‌مند شود و سبب سبک شدن عذاب پدر و مادرش گردد اگر چه آنها کافر باشند. هر آینه من خوش دارم در خانه قرآنی باشد که خدای ـ عزّوجلّ ـ به آن سبب شیطان‌ها را از آن خانه دور کند. سه چیز است که به درگاه خدای ـ عزّوجلّ ـ شکایت کند، مسجد ویرانی که اهلش در آن نماز نخوانند و دانشمند و عالمی که میان نادان‌ها و جاهلان باشد و قرآنی که گرد به آن نشسته و کسی آن را نخواند.» منبع : اصول کافی، ص 414 ـ 424. هفدهمين ختم قرآن را به روح ملکوتی حضرت پیامبر اکرم محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و حضرت امام حسن و امام رضا عليهما السلام هديه مي کنيم . . در اين ختم نيز روح اموات و گذشتگان خودمان را نيز در اجر و پاداش معنوي اين ختم شريک قرار مي دهيم . شما دوستان عزيز وقتي که وارد وبلاگ شديد در قسمت پيام ، نام خود را همراه با جزئي که مي خواهيد بخوانيد براي ما بنويسيد و همچنين آدرس وبلاگ خود را يادداشت کنيد تا ما با مراجعه به وبلاگ شما بتوانيم به شما اطلاع دهيم که اسم شما ثبت شده است .

سید علی حجازی

سلام کجایید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سید علی حجازی

سلام نمی دانم چه مشگلی دارید یا گیرو گوری. ولی آنچه که می دانم این است که شما دختری هستید مومن و دلبسته و وابسته بخدا و دیگراینکه مردمان دینداری بزرگترین امتیازشان امید به خداست و این کم چیزی نیست .می ماند وسواسی که در آدم های دینی پیدا می شود و آن ایده ال خواهی است و خود را معصوم پنداشتند و با ایده آل ها قیاس کردن که این آخرین حربه ی شیطان است برای ادم هی مومن وا ینکهبشر برای امتحان دادن آفریده شده و در عالم امتحان غلط نوشتن اصل است و غیر قابل اجتناب . اصولا خطا یا بهتر است بگوییم لغزش و گناه بقول استاد محد تقی جعفری چیز بدی هم شاید نباشد چرا که آدمی وقتی به زمین می خورد پیشانی اش به سجده نزدیک تر می شود ! و ماها چقدر غافلیم وقتی که سوره ی مبارکه توبه که سفینه ی نجات است و موهبت الهی نادیده می گیریم و چه بد است تسلیم راه و رویه و القا و اجبار مردمان بی دینی یعنی نومیدد شدن ازرحمت خدا و بریدن و ماندن در راه